Hakiki Bıttım Sabunu Nasıl Anlaşılır?

hakiki bıttım sabunu nasıl anlaşılır
hakiki bıttım sabunu nasıl anlaşılır

Hakiki Bıttım Sabunu sağlık açısından oldukça çok etkisi olan ve tamamen doğal olarak üretilmiş bir sabun olarak bilinmekte. Menengiç meyvelerinin yapıdan üretilen sabunların cilt faydaları, saça faydaları, gençleştirici etkisi gibi birçok artı noktası nedeniyle BıttımSabunu ülkemizde de en çok tercih edilen sabunlardan biri olarak bilinmektedir. Fakat bu kadar çok ilgi görmesi ve bu kadar faydalı bir ürün olması Bıttım Sabunu Nasıl Yapılır ? Diğer konumuza göz atabilirsiniz.  üzerinde de birçok hilenin yapılmasına neden oluyor. Aslında tam anlamıyla sadece Menengiç meyvesinin yağından yapılması gereken sabunlara hem daha fazla üretim için hem de daha kolay üretim için birçok yabancı maddede ekleniyor. Yapılan bu işlem ise sabunların etkisini ortadan kaldırıyor. Peki ama hakiki Bıttım Sabunu nasıl anlaşılır? Bıttım Sabunu alırken nelere dikkat etmeniz gerekiyor?

Hakiki Bıttım Sabunu İçin Bilinmesi Gerekenler

Hakiki Bıttım Sabunu anlamak için öncelikle sabunun renklerine bakmak gerekmekte. Hakiki sabunun rengi ilk aşamada oldukça koyu bir yeşil renk daha sonra ise biraz daha açık bir yeşil renk olarak dikkat çekmektedir. Bunun dışında içerisinde yer alan su zaman içerisinde giderek buharlaşacağı için renk açılması gözlenebilir.

Renk açılması devam ederse sarıya çalan sabunlarda bulunabilmektedir Fakat bunun için ciddi bir süre geçmesi gerektiğinden üretim zamanını öğrenmek renk hakkında bilgi elde etmenizi sağlayacaktır. Sitemizde yapılan diğer Bıttım sabunu yorumlar ‘na bakabilirsiniz. Bunun dışında sabunların farklı bir aroma ile kokması da normal değildi. Hakiki Bıttım Sabunu meyvesinin aromasını taşımaktadır. Tamamen menengiç kokusu olmasa da genelde sabunlar bu aromayı vermekte. Bunun dışında farklı aromalara sahip olduğu iddia edilerek satılan ürünler gerçek sabunlar olmayabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir